NOWOŚCI

HERBATA I CZEKOLADA ARTHEMIA

Do naszej oferty wprowadziliśmy ekskluzywne produkty włoskiej marki Arthemia, asortyment przeznaczony dla najbardziej wymagających, ceniących sobie jakość, wyjątkowy aromat oraz niezapomniany smak.

Zapraszamy do zapoznania się z pełnym katalogiem oraz kontakt w celu poznania pełnej oferty.

SYSTEM SMART BANQUET

Możliwość szybkiego wydania na talerzach 38-76-114 porcji (1-2-3 wózki), wykorzystanie najbardziej rozpowszechnionych wielkości pieców 6xGN 1/1 oraz 10xGN 1/1 (mogą być też na GN 2/1), pozwala to na wydawanie gorących posiłków na gorących talerzach, przygotowanych w programie regeneracji pieca konwekcyjno-parowego.

Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu z biurem.

ZMYWARKI KAPTUROWE SERIA UF – WINTERHALTER

Nowa seria zmywarek kapturowych UF:

System myjący z VarioPower usuwa uporczywe zabrudzenia gwarantując higieniczną czystość naczyń. Urządzenia serii UF każdorazowo posiadają najlepsze wyniki mycia, zapraszamy więc Państwa do zapoznania się z ofertąfirmy Winterhalter.

winterhalter

BALLARINI – Patelnie i naczynia kuchenne marki Premium

Firma Ballarini postrzegana jest na czołowych rynkach światowych jako prekursor i zdecydowany lider w rozwoju wszelkiej maści powierzchni nieprzywierających.

Profesjonalne linie wykorzystujące technologię non-stick oraz szeroki wybór produktów pozwolą Państwu na bezstresowe smażenie i gotowanie bez ryzyka przywierania potraw.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

LANDMANN – Grille węglowe, gazowe, akcesoria

Grillowanie to bez wątpienia jeden z najlepszych sposobów na miłe spędzanie czasu na świeżym  powietrzu w sezonie letnim. Popularna metoda przygotowywania posiłków zapoczątkowana w USA, przyjęła się również w Polsce, będąc nieodłącznym elementem imprez ogrodowych lub wakacji na łonie natury.

Oferta firmy LANDMANN cechuje się wysoką jakością urządzeń do grillowania, posiada szeroki wybór produktów zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorców chcących urozmaicić menu potrawami przygotowanymi na grillu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą tej firmy oraz dopasowania sprzętu i akcesoriów bezpośrednio do swoich potrzeb.

grill-betonowy-asymetryc_254 landmann-grill-gazowy-tr_857 grill-wozek-58x38-cm-117_193 landmann-grill-wozek-dor_859logo

 

SKLEP ONLINE (pełna oferta LANDMANN dostępna w biurze)

Kontenery Gastronomiczne

Nowością w naszej ofercie są personalizowane kontenery gastronomiczne. W zależności od rodzaju gastronomii, jesteśmy w stanie wyposażyć kontener w niezbędne urządzenia pod profil działalności. Niewielki punkt może zostać wykorzystany jako bistro, kawiarnia, bar, fast food itd.

IMG_1041
IMG_1275 IMG_1188

Gastro System oferuje projekt oraz wyposażenie kontenera pod Państwa potrzeby, zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

 

Caso Germany – Design,  jakość, możliwości.

Przedstawiamy Państwu produkty niemieckiej firmy Caso, oferta jest skierowana nie tylko dla profesjonalnych gastronomii lecz również dla indywidualnych użytkowników ceniących nowoczesny wygląd i dobrą jakość urządzeń w atrakcyjnych cenach.

 

 

 

 

W ofercie Caso znajdą Państwo nowoczesne chłodziarki do win, w zależności od potrzeb dostępne są chłodziarki pojedyncze lub mieszczące nawet 66 butelek. Urządzenia dostępne są w różnych wersjach pojemności, obsługi oraz wykończeń. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą w naszym SKLEPIE lub u handlowców Gastro System.

1243

 

Rational SCC 5Senses

RATIONAL SCC 5S

Pragniemy poinformować, iż właśnie odbyła się premiera najnowszego pieca Rational SelfCookingCenter® 5 Senses – pierwszego na świecie urządzenia z systemem przyrządzania potraw o pięciu zmysłach.

Ponieważ jedynie SelfCookingCenter® 5 Senses:

Czuje.

Wyczuwa aktualne warunki w komorze i konsystencję produktów.

Rozpoznaje.

Rozpoznaje rozmiary, ilość i stan produktów, a następnie oblicza przyrumienienie.

Myśli.

Wyprzedza myśli i ustala optymalny proces gotowania dopiero podczas jego trwania.

Uczy się.

Uczy się na podstawie preferowanych zwyczajów gotowania, aby następnie wykorzystywać je w procesach pracy.

Komunikuje.

Porozumiewa się z Państwem i pokazuje, jakie procesy są aktualnie wykonywane w urządzeniu RATIONAL, aby zrealizować Państwa wytyczne.

Vario Smoker by Rational

Vario SmokerFirma Rational zaprezentowała najnowsze urządzenie, nadające mięsu, rybie i warzywom wyrazisty zapach wędzenia i mocne barwy. Produkty uzyskają naturalny wędzony zapach, który można zmieniać w zależności od upodobań smakowych. Nie trzeba kupować osobnej wędzarni. Teraz każdy może wędzić w urządzeniu firmy RATIONAL. VarioSmoker, który może być używany we wszystkich urządzeniach firmy RATIONAL,zmontowanych po 1997 roku (tzn. w modelach ClimaPlus Combi®, CombiMaster® oraz SelfCookingCenter®). Do rozpoczęcia wędzenia wystarczy włączyć VarioSmoker do sieci. VarioSmoker pracuje w każdym trybie pracy urządzenia głównego: w trybie manualnym, przy programach manualnych oraz w sprawdzonym trybie pracy
inteligentnej SelfCookingCenter®.

Kliknij TUTAJ aby uzyskać szczegóły.
Film prezentujący Vario Smoker kliknij TUTAJ.

 

 

 

Eau Du Vie

home_image-2

Eau de Vie – brytyjski system filtracji i butelkowania wody przeznaczonej dla gastronomii i hotelarstwa.
System Eau de Vie został opracowany przez wiodącego specjalistę hotelarstwa w oparciu o jego piętnastoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej jako alternatywa dla butelkowanych wód mineralnych. System filtracji wody na stałe podłączony jest do lokalnego przyłącza wody. Doskonałą jakość wody otrzymuje się poprzez trzykrotne filtrowanie oraz chłodzenie. Świeżo przygotowana woda jest następnie butelkowana i serwowana w razie zamówienia.

 SZCZEGÓŁY

Indukcyjne spieniacze mleka

spieniacze

Do sprzedaży wprowadziliśmy indukcyjne urządzenia do spieniania mleka, gwarantujące idealną piankę do cappuccino lub latte macchiato – doskonałe rozwiązanie do ekspresów bez zintegrowanej funkcji spieniania.

SZCZEGÓŁY

do góry Do góry strony - ikona