Doradztwo

Nasza firma to ludzie, których cechuje nie tylko wieloletnie doświadczenie i umiejętności, ale przede wszystkim pasja i zaangażowanie. Wsłuchujemy się w Państwa potrzeby, tak by zaproponować rozwiązania, które pozwolą spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami z kraju i ze świata.

Na kanwie tego doświadczenia oraz ciągłego pozyskiwania wiedzy o najnowszych rozwiązaniach i technologiach skutecznie doradzimy Państwu  w doborze nowoczesnych i ekonomicznych rozwiązań dla Waszych kuchni. Zespół naszych specjalistów oraz projektantów pomoże w dostosowaniu lokalu do najwyższych standardów i trendów na rynku, więc jeżeli szukają Państwo sprzętu drobnego, doposażenia lub kompleksowego wyposażenia nasi doradcy są do Państwa dyspozycji na miejscu lub z wizytą u Was

wyposażenie

więcej

serwis

więcej

projekty

więcej

gastro system

Jesteśmy prężnie działającą firmą na rynku kujawsko-pomorskim i dolnośląskim. Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów przy jak najmniejszym nakładzie ich czasu i środków finansowych.

Nasz wyspecjalizowany serwis sprawnie usuwa usterki w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.
więcej