Nowość – Rational iCareSystem AutoDose

iCareSystem AutoDose to autonomiczny system mycia urządzeń nablatowych iCombi Pro. W ten sposób na życzenie mycie staje się całkowicie autonomiczne: urządzenie uruchamia się zgodnie z ustalonym harmonogramem i podczas mycia pobiera dokładnie taką dawkę zintegrowanej chemii z dozownika, jaka jest potrzebna do utrzymania higienicznej czystości.

Zwiększa to bezpieczeństwo pracy, pozwala zaoszczędzić dużo czasu i przyczynia się do zapewnienia higieny zgodnie ze standardem HACCP

Zintegrowane rozwiązanie do zasobników z chemią myjącą i odkamieniającą


System przechowywania chemii jest w pełni zintegrowany z urządzeniami nablatowymi. Ma on takie same wymiary i przyłącza jak urządzenia z tej serii. Nie ma konieczności dodatkowego dostosowywania warunków instalacji czy ponoszenia dodatkowych jej kosztów.

Specjalne gniazda w urządzeniu automatycznie rozpoznają rodzaj chemii w danym miejscu i umożliwiają dozowanie odpowiednio do potrzeb.

Zasobniki zawierają substancje stałe, które gwarantują bezpieczną wymianę: bez przelewania, rozlewania i wycieków. Czujniki wykrywają ilość potrzebnej chemii i precyzyjnie sterują jej dozowaniem. Pozwala to oszczędzać zasoby
i pieniądze. Również dobre dla środowiska: zasobniki są wykonane w 100% z materiału PP nadającego się do recyklingu.

Oprócz wyposażenia seryjnego opcja obejmuje:

  • 4 specjalne gniazda na zasobniki
  • Kompleksowe oprogramowanie i funkcje mycia

https://youtu.be/opMHRXcf9sM

 

gastro system

Jesteśmy prężnie działającą firmą na rynku kujawsko-pomorskim i dolnośląskim. Staramy się zaspokoić potrzeby naszych klientów przy jak najmniejszym nakładzie ich czasu i środków finansowych.

Nasz wyspecjalizowany serwis sprawnie usuwa usterki w okresie gwarancyjnym jak i pogwarancyjnym.
więcej